szczepienia.info (czyli PZH) i pytania wprowadzające w błąd…

Państwowy Zakład Higieny wyjaśnia, dlaczego z podziwu godną wytrwałością kasuje pytania zadawane pod postami profilu szczepienia.info na facebooku.

Otóż zdaniem redakcji szczepienia.info pytania o bezpieczeństwo szczepień i szczepionek…

wprowadzają w błąd

i dlatego komentarze z tymi pytaniami są usuwane. 🙂

I teraz najzupełniej poważnie – oto kilka przykładów „wprowadzania w błąd innych użytkowników platformy Facebook”…

 

Print Friendly, PDF & Email

3 myśli nt. „szczepienia.info (czyli PZH) i pytania wprowadzające w błąd…

 1. digi

  @Mama dwóch
  Szczepienia to najświętsza ze świętych krów medycyny zachodniej zarządzającej objawami chorób przewlekłych. Wyprodukowane przez kryminalistów recydywistów płacących regularnie kary, regularnie angażujących się pomimo to w działania przestępcze przeciwko zdrowiu i życiu ludzi.
  http://www.mattiolimunley.com/massive-fraud-in-merck-mmr-vaccine-testing/
  http://www.nytimes.com/2002/12/26/us/drug-makers-battle-a-us-plan-to-curb-rewards-for-doctors.html
  http://www.nytimes.com/2011/04/09/business/09drug.html
  https://www.theguardian.com/business/2014/apr/14/gsk-accused-bribing-doctors-poland
  https://www.reuters.com/article/us-gsk-corruption-syria/exclusive-glaxosmithkline-faces-fresh-drug-bribery-claims-in-syria-idUSKBN0GB1PR20140811
  i in.

  Takich informacji znajdziesz setki w Internecie.

  Odpowiedz
 2. Mama dwóch

  Wielki szacunek za dobrą robotę. Każdy kolejny post, który czytam objawia totalną ignorancję i coraz większą bezczelność decydentów. Oni nie są w stanie odpowiedzieć na żadne pytanie o szczepienia i tylko powtarzają jak mantrę: szczepienia są najlepiej PRZEBADANĄ grupą medykamentów. I ja w to wierzę, pytanie tylko jakie są prawdziwe wyniki tych BADAŃ.

  Odpowiedz
 3. Olka

  Pomyślałam sobie, że taka postawa jaką reprezentuje San.Epid, wielu lekarzy POZ, a także przedstawicieli rządu, którzy narażają polskie dzieci na utratę zdrowia i życia… doprowadzą w końcu do samosądów przez zdesperowanych, pokrzywdzonych rodziców, jak już miało to miejsce w Indiach! Polak cierpliwy… do czasu, i to nie jest grożenie, a znajomość realiów w jakich żyjemy. Wiemy, że stoją za tym koncerny farmaceutyczne! Obudźcie się, żeby nie nazywano Was mordercami! Macie stać na straży naszego zdrowia, macie mu nie szkodzić i nie krzywdzić niewinnych, w dodatku za nasze pieniądze! Macie zdobywać wiedzę na temat szczepionek, na temat ich szkodliwości (są naukowe opracowania… uczyć się należy całe życie) i wykorzystywać dla ratowania polskich dzieci, nie zasłaniać się „przepisami”, które bronią koncerny farmaceutyczne a nie ludzkość. Tak właśnie LUDZKOŚĆ, bo ta plaga niczym rak dotyka już całego globu! Obudźcie się, pozwólcie nazywać siebie ludźmi, których chcemy szanować… a nie potworami w ludzkim ciele! Pozdrawiam.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *