O blogu

Stworzyłem to miejsce, aby móc dzielić się z Wami informacjami, które udało mi się wydobyć od Ministra Zdrowia, Głównego Inspektora Sanitarnego, Państwowego Zakładu Higieny i innych urzędów zaangażowanych w system de facto przymusowych (bo wykonywanych pod karą grzywny) szczepień obowiązujący w Polsce.

 

Wsparcie bloga

Jeśli uważasz, że to, co tu publikuję, jest ważne także dla Ciebie – proszę, wesprzyj mnie w tym działaniu.

Tak – pieniądze też są ważne, bo pozwalają przeżyć i mieć czas na prowadzenie tego bloga oraz obu moich profili w mediach społecznościowych, czyli szczepienie.info na Twitterze oraz „Czy szczepienia są bezpieczne” na Facebooku.

Gdyby 300 osób wpłacało na rzecz tego bloga po 20 zł miesięcznie, to mógłbym poświęcić na niego cały mój czas, a nie tylko kilka chwil w tygodniu.

Trudno poświęcać na swoją pasję cały swój czas, jeśli oznacza to brak środków do życia. Po prostu.

Dlatego każda kwota się liczy. W ten sposób możemy działać wspólnie, aby zmieniać system szczepień w Polsce, aby stał się przejrzysty, a przede wszystkim aby był uczciwy. Marzy mi się, aby ta strona była utrzymywana przez grono osób, które regularnie, co miesiąc będą na ten cel przekazywać choćby 10 złotych. Bez Waszej pomocy nie dam rady zajmować się tym w takim wymiarze czasowym, w jakim chciałbym to robić, aby miało to sens, a więc aby dawało szansę na doprowadzenie do zmian w obecnym systemie „szczepień ochronnych”.

https://zrzutka.pl/2at4jf/wplac

Za wszystkie wpłaty serdecznie dziękuję.

 

Newsletter

Być może już niedługo profil szczepienie.info na Twitterze oraz profil „Czy szczepienia są bezpieczne” na Facebooku zostaną usunięte pod pretekstem rozpowszechniania „fałszywych informacji”. Jeśli chcesz zachować kontakt ze mną i otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach na tym blogu w razie gdyby tak się stało, że Facebook i TT skasują moje profile, to pozostaw mi swój email.

Nie ogarnę RODO, więc wymyśliłem, że niech RODO ogarnia dotpay lub zrzutka – dlatego aby się zapisać  na moją „listę kontaktową” wystarczy wpłacić 1pln przez dotpay lub przez zrzutkę (oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby przy okazji wsparcie było większe niż 1zł korzystając z linków do dotpay powyżej  🙂 )

Wpłać 1pln aby w formularzu dotpay podając swój email kontaktowy

Lub wpłać dowolną kwotę na zrzutkę, podając także swój email: https://zrzutka.pl/2at4jf/wplac

 

Kontakt

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, to napisz maila:

Twitter: https://twitter.com/szczepienie

Faceboook: https://www.facebook.com/czyszczepieniasabezpieczne

 

Print Friendly, PDF & Email