O blogu

Stworzyłem to miejsce, aby móc dzielić się z Wami informacjami, które udało mi się wydobyć od Ministra Zdrowia, Głównego Inspektora Sanitarnego, Państwowego Zakładu Higieny i innych urzędów zaangażowanych w system de facto przymusowych (bo wykonywanych pod karą grzywny) szczepień obowiązujący w Polsce.

 

Wsparcie bloga

Jeśli uważasz, że to, co tu publikuję, jest ważne także dla Ciebie – proszę, wesprzyj mnie w tym działaniu.

Tak – pieniądze też są ważne, bo pozwalają przeżyć i mieć czas na prowadzenie tego bloga oraz obu moich profili w mediach społecznościowych, czyli szczepienie.info na Twitterze oraz „Czy szczepienia są bezpieczne” na Facebooku.

Gdyby 300 osób wpłacało na rzecz tego bloga po 20 zł miesięcznie, to mógłbym poświęcić na niego cały mój czas, a nie tylko kilka chwil w tygodniu.

Trudno poświęcać na swoją pasję cały swój czas, jeśli oznacza to brak środków do życia. Po prostu.

Dlatego każda kwota się liczy. W ten sposób możemy działać wspólnie, aby zmieniać system szczepień w Polsce, aby stał się przejrzysty, a przede wszystkim aby był uczciwy. Marzy mi się, aby ta strona była utrzymywana przez grono osób, które regularnie, co miesiąc będą na ten cel przekazywać choćby 10 złotych. Bez Waszej pomocy nie dam rady zajmować się tym w takim wymiarze czasowym, w jakim chciałbym to robić, aby miało to sens, a więc aby dawało szansę na doprowadzenie do zmian w obecnym systemie „szczepień ochronnych”.

https://zrzutka.pl/2at4jf/wplac

Lub:

Wsparcie 10zł miesięcznie przez 3 miesiące (kwota 30zł) – kliknij TUTAJ
Wsparcie 10zł miesięcznie przez 6 miesięcy (kwota 60zł) – kliknij TUTAJ
Wsparcie 10zł miesięcznie przez rok (kwota 120zł) – kliknij TUTAJ

Za wszystkie wpłaty serdecznie dziękuję.

Kontakt

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, to napisz maila:

Twitter: https://twitter.com/szczepienie

Faceboook: https://www.facebook.com/czyszczepieniasabezpieczne

 

Print Friendly, PDF & Email