O tym, jak lekarz Dawid powiedział, co wiedział (o szczepionkach) :)

Lekarz Dawid to zjawisko fejsbukowe, które dość często zabiera głos w sprawie szczepionek i które ma ponoć coraz więcej pacjentów.

Czy warto się leczyć u pana lekarza Dawida?

Oceńcie sami.

Pan lekarz poczuł potrzebę skomentowania afery ze szczepionkami, którym przerwano tzw. „zimny łańcuch” uznając, że musi uspokoić pacjentów.

Pan lekarz napisał, że „Szczepionki np. na tężec i WZW B mogą być przechowywane przez kilka miesięcy poza lodówką i wciąż są skuteczne„.

Tymczasem gdy zapoznamy się z treścią charakterystyk produktów leczniczych szczepionek przeciw tężcowi oraz wzw B, to dowiemy się z nich, że szczepionki te powinny być przechowywane w temperaturach 2-8 stopni C.

No ale pan lekarz widocznie wie lepiej…

A tak oto u lekarza Dawida działa cenzura, pomimo zapewnień, że „Nie będę tolerować ludzi którzy nie potrafią toczyć sensownej dyskusji.  Będę takie osoby blokować, ponieważ nie będę tracić czasu na prostowanie tych fałszywych oskarżeń.

Komentarza zaczynającego się od słów „No to podyskutujmy sensownie…” już nie ma. Najwyraźniej ten komentarz w ocenie pana lekarza nie należał do kategorii „sensownej dyskusji” pomimo że pan lekarz niby zapewnia, że „Na moim profilu każdy może wyrazić swoją opinie, czy się zgadza czy nie ze mną , każdy może mi zarzucić co tylko chce, ale musi to być merytoryczne i zgodne z prawdą.„.

Sprawdźcie sami 🙂

https://www.facebook.com/tyskipediatra/posts/146403882709349

Print Friendly, PDF & Email