Paradoks presji na wyszczepialność, czyli gdy szczepienie jest niewykonalne.

Szczepienie przeciw COVID-19 było tylko i wyłącznie dobrowolne do momentu, w którym pojawiła się wszechobecna medialna i społeczna presja na zaszczepienie.

Od chwili, gdy rząd do spółki z mediami rozpętał potężną kampanię nienawiści i szczucia  ludzi, którzy chcą się szczepić, przeciw ludziom, którzy nie chcą się szczepić, wyzywając ich najpierw od „potencjalnych seryjnych morderców”, a obecnie już wprost nazywając ich po prostu „terrorystami”, wiele osób mogło uznać, że niestety wbrew swojej woli muszą się zaszczepić, choć nie chcą się szczepić, bo nie mogą już dłużej wytrzymać psychicznie wszechobecnych szykan i presji na zaszczepienie przeciw COVID-19.


Źródło: https://www.wprost.pl/kraj/10478323/nowy-wprost-antyszczepionkowe-bojowki-wakacje-nad-przekopem-mierzei.html

Problem polega na tym, że jeśli nie chcesz się szczepić, ale czujesz, że musisz się zaszczepić… to się nie zaszczepisz. 🙂

No chyba że złożysz na piśmie fałszywe oświadczenie, że do szczepienia przystępujesz dobrowolnie.

A przecież nie wolno kłamać, a tym bardziej składać fałszywych oświadczeń woli.

Uczciwy obywatel, który będąc na skraju swojej wytrzymałości psychicznej pójdzie na szczepienie przeciw COVID-19 przymuszony szykanami i powszechną medialną nagonką na osoby nieszczepione, nie będzie kłamał, że szczepi się dobrowolnie, tylko napisze, że szczepi się – zgodnie z prawdą – pod przymusem:

Ale to oznacza, że nie zostanie zaszczepiony, ponieważ „System” tak to sobie wymyślił, że możesz się zaszczepić tylko „dobrowolnie”.

Oczywiście nie jest to przypadkowe, bo jeśli szczepisz się z własnej woli, a nie z przymusu i pod presją, to wtedy bierzesz na siebie pełną odpowiedzialność za powikłania.

W przypadku Twojego zgonu na skutek szczepienia Minister Niedzielski słusznie stwierdzi „No przecież nikt go nie zmuszał, więc sam jest sobie winien”.

Dlatego też wymyślono, że będziecie pośrednio zmuszani do szczepienia, najpierw poprzez szykany, a później poprzez stopniowe ograniczanie Wam praw i wolności, aż w końcu ulegniecie tej presji i pójdziecie na szczepienie.

Ale tutaj „System” się „wysypie”, jeśli oczywiście nie dacie się „złapać” na to oszustwo polegające na tym, że przed szczepieniem powinniście skłamać, że szczepicie się dobrowolnie.

Jeśli nie będziecie kłamać, to Wasze szczepienie będzie niewykonalne, bo „System” nie szczepi pod przymusem – aby uniknąć odpowiedzialności.

Oto rozmowa przeprowadzona z infolinią Narodowego Programu Szczepień, a potem z biurem Rzecznika Praw Pacjenta.

Próbowałem się dowiedzieć, co mam zrobić, jeśli poszedłem na szczepienie przeciw COVID-19 i odmówiono mi zaszczepienia, ponieważ uczciwie przyznałem, że szczepię się pod presją i pod przymusem, ze względu na szykany, których doświadczam jako osoba nieszczepiona:

Drogi Adamie Niedzielski – musisz się zdecydować: albo szczepienie przeciw COVID-19 jest faktycznie dobrowolne, albo wprowadzasz szykany i ograniczenia dla osób, które nie chcą się szczepić, zmuszając je tym samym do szczepienia, które wtedy już nie jest dobrowolne.

Oba na raz się niestety nie da, bo przymus i presja wykluczają dobrowolność.

 


Jeśli uważasz, że te informacje są użyteczne i pomocne, to pomóż mi w utrzymaniu bloga szczepienie.info – szczegóły TUTAJ.

 

Print Friendly, PDF & Email